Prekių katalogas

Veikiausiai našiausia metalo apdirbimo linija Baltijos šalyse

 • Veikiausiai našiausia metalo apdirbimo linija Baltijos šalyse

  Metalo konstrukcijų gamintojai neretai susiduria su nemenkais iššūkiais, kai tenka per gana trumpą laiką preciziškai apdirbti didelius metalo konstrukcijų kiekius. Naudojant senesnės kartos metalo apdirbimo įrangą ir esant darbo jėgos trūkumui, tenka atsisakyti pelningų ir didelės apimties užsakymų. Net ir įdiegus pramoninius robotus, problemos išspręsti nepavyksta. Ne visuomet paprasta juos eksploatuoti, nes kai kurių gamintojų robotų programavimas bei valdymas yra probleminis, todėl įmonėms darbuotojų apmokymui tenka išleisti dideles sumas, o dažnai mokymai neatneša lauktos naudos. 

  Įmonėms, kurios planuoja atnaujinti turimą metalo apdirbimo įrangą ir pakelti savo pajėgumus į naują lygį, vertėtų atkreipti dėmesį į ilgametę patirtį bei gerą vardą turinčius gamintojus, tokius kaip „Kaltenbach“, „IGM Robotersysteme AG“ bei „Pierce Control Automation“. Sujungus šių trijų gamintojų įrangą į vieną liniją, būtų galima įgyvendinti net sudėtingiausius ir daug pajėgumų reikalaujančius projektus.


  „Kaltenbach“ lakštinio metalo apdirbimo centre serijos „KF“ suderintos įvairios gamybos technologijos, kaip antai, gręžimas, frezavimas, kūgiškas gilinimas, sriegimas, kontūro ženklinimas, pjovimas plazma ir dujomis. Apdirbimo centre sumontuoti galingi servo varikliai efektyviam veikimui ir sparčiai gamybai. 14 vienetų įrankių keitiklis skirtas greitesniam jų keitimui. Mažiau vietos reikia matavimo vežimėliui, kuris viso apdirbimo proceso metu važiuoja gretimai staklių, kad optimizuotų lakšto fiksaciją. Padidintas ašių skersinio judėjimo greitis. Patvari konstrukcija užtikrina ilgalaikės investicijos pagrindą. Visiškai automatinis smulkių ruošinių surinkimas. Besisukantis spyruoklinis šepetėlis, skirtas automatiniam metalo drožlių išvalymui priešais pjovimo procesus.

  „Kaltenbach“ „KDM“ serijos trijų ašių apdirbimo centras yra skirtas metalo profilių ir sijų apdirbimui. Apdirbimo centre integruotos dvi horizontalios ir viena vertikali apdirbimo ašis. Kiekviena ašis turi po 5 įrankius ir pilnai automatinę įrankių keitimo sistemą. Tvirtas, mažos vibracijos dizainas prailgina staklių ir įrankių tarnavimo laiką. Galingos pavaros ir šiuolaikiška veleno konstrukcija skirta efektyviam metalo apdirbimui. Apdirbimo centras užtikrina efektyvų gręžimą, frezavimą, sriegimą, kontūro ženklinimą, centro ženklinimą, kūgišką gręžimą ant visų trijų apdirbimo ašių vienu metu. Šios serijos staklės dažniausiai komplektuojamos su juostinėmis nupjovimo staklėmis. Juostinės metalo pjovimo „KBS“ serijos staklės yra skirtos lengvoms, vidutinėms ir sunkioms plieno konstrukcijoms. Mažos vibracijos dviejų kolonų konstrukcija tobuliems pjovimo rezultatams. Ilgas juostinio pjūklo tarnavimo laikas ir aukščiausia pjovimo kokybė dėl nuožulnaus pjovimo principo. NC valdomas preciziškas pjovimo kampo nustatymas. Galinga suspaudimo sistema patikimai laiko metalą pjovimo zonoje ir sumažina vibravimą, tuo būdu prailginamas juostos tarnavimo laiko ir suteikdamas geriausius pjovimo rezultatus.

  „IGM Robotersysteme AG“ – pats našiausias ir efektyviausias suvirinimo robotas. Vienas iš nedaugelių gamintojų, gaminantis pramoninius robotus savo gamykloje Europoje. Specializuota 50 metų projektavimo ir gamybos patirtis leidžia išspręsti bet kokią kliento problemą, susijusią su specializuotų mazgų suvirinimu. Programavimas ir valdymas yra labai paprastas, todėl darbuotojus lengva apmokyti dirbti su šios įmonės robotais.

  „Pierce Control Automation“ lakštinio metalo CNC pjovimo staklės serijos „MAXI“ yra sunkių profilių pjovimo staklės, skirtos apdoroti didelius metalų kiekius. Šios staklės, suprojektuotos ir pagamintos naudoti sudėtingiausios gamybos aplinkoje, yra įvairių automatinių pjovimo technologijų derinys. Darbinio paviršiaus plotas siekia iki 5500 mm. Maksimalus dujinių pjoviklių skaičius 6 vnt. Maksimalus plazmos degiklių skaičius – 2. Naudojami naujos kartos AC servovarikliai. Pjovimo greitis 0–20 000 mm/min. Skaitmeninė sinchronizacija išilginėje ašyje. Nauja PIERCE 19“ valdymo sistema su liečiamuoju ekranu. Puikus variantas, naudojant su „Lantek“ arba „FastCAM“ programine įranga.


  Pavyzdinis metalo apdirbimo įmonės gamybos modelis:

  Lakštinio metalo apdirbimo vieta: „MAXI“ ir „KF“ serijos lakštinio metalo CNC apdirbimo centrai montuojami šalia vienas kito. Taip sutaupoma vietos ir visi metalo lakštai yra laikomi prie šios įrangos.


  Metalo profilių ir sijų apdirbimo vieta: tiesiai iš sandėlio padavimo konvejeriais į apdirbimo vietą keliauja metalo profiliai ir sijos. Pirmiausia „KDM“ serijos apdirbimo centras išgręžia, frezuoja ir kitaip apdirba profilius, o „KBS“ serijos juostinės metalo staklės supjausto reikiamais ilgiais. Supjaustyti ruošiniai keliauja į tolimesnio saugojimo ar surinkimo vietą. Visas darbo procesas vyksta visiškai automatiniu režimu.

  Surinkimo ir suvirinimo vieta: iš ruošinių sandėliavimo vietos į ją ruošiniai atkeliauja padavimo konvejeriu. IGM pramoninis robotas specialiu skaneriu skanuoja ruošinius ir pradeda gaminio surinkimą bei galutinį suvirinimą. Surinkimo ir suvirinimo procesas taip pat vyksta visiškai automatizuotai.

  Tokio tipo linijų aptarnavimui reikia labai mažai žmonių. Vienas žmogus gali prižiūrėti kelis įrenginius. Įranga niekada neserga ir neprašo atostogų...

  Nuo 1997 metų dirbanti UAB „Sufra“ gali pasiūlyti vieną plačiausių metalo apdirbimo įrankių bei suvirinimo įrangos asortimentą Lietuvoje, kurį užtikrina glaudus bendradarbiavimas su žinomais gamintojais. Bėgant laikui keičiasi ir klientų poreikiai bei lūkesčiai. Šiuo metu UAB „Sufra“ vysto naują kryptį – SUFRA Engineering, tuo padėdama kurti Lietuvos ateities technologijas. Įmonė savo klientams visuomet ras geriausią sprendimą, kurį įgyvendinti padės jos kvalifikuoti ir patyrę specialistai.


  http://www.jumsinfo.lt/lt/straipsniai/veikiausiai_nasiausia_metalo_apdirbimo_linija_baltijos_salyse/

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija