Prekių katalogas

Rankinis lazerinis suvirinimo aparatas

 • Rankinis lazerinis suvirinimo aparatas

  Kodas: DPH-1000
  Kaina 27830  su PVM
  nurodytos kainos galioja tik perkant elektroninėje parduotuvėje.
  Nurodytos kainos galioja tik perkant elektroninėje parduotuvėje
  Į krepšelį 
  Gamintojas
 • Rankinis lazerinis suvirinimo aparatas (Hand laser welding machine)

  Techniniai parametrai:

  Lazerio šaltinio galingumas 1000W
  Centrinės bangos ilgis 1080nm
  Išėjimo galios stabilumas <3%
  Lazerio dažnis 50Hz-5KHz
  Reguliuojamas dažnio diapazonas 10-100%
  Optimali darbo aplinka Temperatūra: 0-40 °C,
  Drėgnumas: 20% -80%

  Elektros poreikis 1000W(AC220V/10A)
  Išeinamo pluošto ilgis 15m
  Aušinimo būdas Vidinis aušinimas
  Matmenys 104*60*120cm
  Svoris 200 kg

  Visos medžiagos, kurios gali būti suvirintos tradicinėmis priemonėmis, taip pat gali būti suvirinamos lazerinio suvirinimo būdu. Kokybės, greičio ir ekonomiškumo požiūriu lazerinio suvirinimo sistemos yra pranašesnės už įprastus procesus, todėl lazerinio suvirinimo įranga ir paslaugos yra vis labiau papuliarėjanti pramonės šaka.
  Vykstant suvirinimo procesui išsiskiria didelis šilumos kiekis, kuris šildo tik nedideli ruošinio paviršiu. Paprastai šio proceso suvirinimo gylis yra mažesnis nei 2 mm. Lazerio spindulys išlydo medžiagas, kurias reikia sujungti išilgai jungties. Išlyditas metalas iš abiejų ruošinių teka vienas į kitą, o sukietėjes lydomas metalas visam laikui jungia medžiagas. Šilumos laidumas dažniausiai naudojamas sujungti dalis su plonomis sienomis. Po to kai lazerio pluošto suvirinimo procesas yra baigtas lygaus, suapvalinto suvirinto paviršiaus nereikia papildomai apdirbti.

  Virinant aliuminį, suvirinimo procesas yra atiekamas pastoviai nepertraukiamai per visą surinimo siūlą. Kai virinamas yra plienas, o ypač esant storiem ruošiniam, reikia atlikti taškinį suvirinimą. Taip yra stabilizuojami ruošinių sujungiamieji metalai ir suvirinimo procesas yra atliekamas kokybiškiau.

  Suvirinimo lazerių greitis
  Be tikslumo ir mažo šilumos sąnaudų, darbo greitis yra viena iš išskirtinių lazerinio suvirinimo savybių. Idealiomis sąlygomis ilgą, tiesų siūlą galima suvirinti iki 60 m/min greičiu. Kadangi lazerio spindulio stipris gali būti įvairus, naudojamos medžiagos poveikis

  Nuolat aukštas lazerio suvirinimo tikslumas yra išskirtinis jo bruožas. Suvirinimo metu yra gaunama ypač plona siūlė, bet didžiausias pliusas yra žema temperatūra. Suvirinimas lazeriu yra ypač greitas ir minimaliai invazinis. Taip išvengiamas visiškas pagrindinės medžiagos įkaitimas. Todėl selektyvus šilumos plėtimas nevyksta, o tai taip pat leidžia išvengti ruošinio deformacijos atvėsus.

  Taikymo sritys:
  Jis plačiai naudojamas automobilių, mašinų gamybos, medicinos įrangos, laivų statybos, chemijos pramonėje, kosmoso, aviacijos, elektros akumuliatorių, maisto mašinų ir kasdienio būtinumo pramonėje.

  Suvirinimo aparato lazerinis šaltinis yra 1000W pluošto (fiber) lazeris, kuris pasižymi dideliu fotoelektrinės konversijos efektyvumu ir ilgu 100 000 valandų tarnavimo laiku. Elektros energija teikia 25–30% energijos, paverčiama lazerio energija, o fotoelektrinės konversijos dažnis yra daug kartų didesnis nei YAG lazerio.

  Lazerinio suvirinimo privalumai:
  1. Energijos tankis yra didelis, šilumos sąnaudos yra nedidelės, šiluminės deformacijos yra labai mažos arba jų visai nėra, o lydymosi zona ir šilumos paveikta zona yra siauros ir gilios.
  2. Didelis aušinimo greitis, kas leidžia sujungti plonus metalus ir suteikia aukštos kokybės suvirinimo siūlės kokybę.
  3. Nėra naudojamos pridėtinės medžiagos (elektrodai, pridetinės vielos), kas nulemia mažesnę darbų savykainą ir padidina darbų efektyvumą.
  4. Suvirinimo siūlė plona, prasiskverbimo gylis didelis, kūgis mažas, tikslumas didelis, siūlės kokybė didelė, Nereikalingas papildomas paviršiaus apdirbimas.

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija